Parma vs Sampdoria. Zapowiedź, typy, kursy

Karol Linetty
Karol Linetty fot. Grzegorz Wajda

Trzy spotkania zostaną rozegrane na włoskich boiskach w niedzielę o godzinie 15:00, a jedno z nich będzie miało miejsce na Stadio Ennio Tardini, gdzie Parma podejmie gości z Genui. Czy Sampdoria przełamie swoją słabą passę z ostatnich starć i zacznie punktować pod koniec sezonu? Zachęcamy do lektury naszej zapowiedzi, a także do wspólnego typowania wyników.

Czytaj dalej…

Parma – Sampdoria, historia

To będzie już 37 spotkanie pomiędzy tymi zespołami. Chociaż częściej wygrywała jak dotąd Parma (trzynaście razy), to ostatnie dwa mecze padły łupem Sampdorii (m.in. 2:0 w grudniu 2018 roku).

Parma – Sampdoria, ostatnie wyniki

Drużyna Roberto D’Aversy zanotował w ostatnim czasie trzy remisy i dwie porażki. Punkty zdobyła w starciach z Chievo (1:1), Milanem (1:1) czy Torino (0:0), zaś przegrała w meczach z Frosinone i Atalantą.

Tyle samo punktów zdobyła Sampdoria, która wygrała w meczu derbowym z Genoą (2:0), ale przegrała cztery pozostałe mecze (m.in. z Lazio, Bologną czy Torino).

Parma – Sampdoria, sytuacja kadrowa

W zespole gospodarze zabraknie trzech zawodników. Na liście absencji znajdują się takie nazwiska jak Grassi, Biabiany czy Inglese.

Podobnie sprawa ma się z Sampdorią. Tam jednak nie chodzi o kontuzje, a puazy podyktowane są nadmiarem żółtych lub czerwonych kartek. W drużynie Marco Giampaolo nie wystąpi m.in. Gastón Exequiel Ramírez czy Jacopo Sala.

Parma – Sampdoria, typy i przewidywania

Stawiamy na podział punktów. Sampdoria, ostatnimi słabszymi wynikami, zaprzepaściła naszym zdaniem szansę na grę w europejskich pucharach i sądzimy, że spotkanie z Parmą zakończy się dla nich zaledwie remisem. Nasz typ: 1:1.

Parma – Sampdoria, oferta bukmacherów

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą legalnych polskich bukmacherów, którzy przygotowali wiele kursów na ten mecz:

Oferta STS na mecz Parma – Sampdoria >>

Oferta Totolotka na mecz Parma – Sampdoria >>

Oferta Lvbet na mecz Parma – Sampdoria >>

Oferta Fortuny na mecz Parma – Sampdoria >>

Oferta forBET na mecz Parma – Sampdoria >>

Oferta Etoto na mecz Parma – Sampdoria >>

Oferta PZBuk na mecz Parma – Sampdoria >>

Parma – Sampdoria, przewidywane składy:

Parma: Sepe – Iacoponi, Bruno Alves, Bastoni – Scozzarella, Barilla – Gazzola, Kucka, Dimarco – Gervinho, Siligardi

Sampdoria: Aduero – Bereszyński, Andersen, Colley, Murru – Ekdal, Linetty, Praet – Saponara – Defrel, Quagliarella

Parma – Sampdoria, transmisja meczu

Niedzielne spotkanie, którego początek zaplanowano na godzinę 15:00, nie będzie transmitowane przez żadną polskojęzyczną telewizję.

Komentarze