Paratici: Nasz skład jest kompletny

Piłkarze Juventusu
Piłkarze Juventusu fot. Grzegorz Wajda

W trakcie styczniowego okna transferowego Juventusu FC na pewno nie zasilili Ivan Rakitić, zakomunikował w jednej z ostatnich wypowiedzi dla mediów dyrektor sportowy mistrzów Włoch w osobie Fabio Paraticiego. Przedstawiciel klubu z Piemontu zakomunikował również, że Cristiano Ronaldo pozostanie w Juve przynajmniej do 2021 roku.

Czytaj dalej…

– Nasz skład jest kompletny i uważamy go za jeden z najlepszych w Europie – mówił Paratici cytowany przez Football Italia.

– Jesteśmy zadowoleni z piłkarzy, których mamy w posiadaniu. Na dzisiaj nie myślimy o pozyskaniu obrońcy. W kontekście Mario Mandzukicia mogę powiedzieć, że był temat jego transferu do Kataru, ale transakcja nie doszła do skutku, więc zawodnik został z nami. Zobaczymy, co się stanie w styczniu – kontynuował działacz Starej Damy.

47-latek wypowiedział się również na temat spekulacji związanych z CR7, który podobno sposobi się do zakończenia kariery.

– Ronaldo to dla nas bardzo ważny piłkarz. Cieszymy się, że jest w naszej ekipie. Jestem spokojny o to, że zostanie z nami do końca tego sezonu. Będzie też z nami w kolejnej kampanii – przekonywał Paratici.

Komentarze