Paratici: każdego tygodnia rozmawiamy z agentem Dybali

Paulo Dybala
Paulo Dybala PressFocus

Dyrektor sportowy Juventusu, Fabio Paratici, oznajmił, że wciąż trwają negocjacje w sprawie nowego kontraktu Paulo Dybali. Wypowiedział się też na temat przyszłości Alvaro Moraty.

Dybala i Morata – ich przyszłość to Juventus

Zarówno Paulo Dybala, jak i Alvaro Morata, łączeni byli z odejściem z Juventusu tego lata. Negocjacje z Argentyńczykiem nie posuwały się do przodu. Wypożyczenie Hiszpana miało zaś zostać nieprzedłużane. Na temat przyszłości obu zawodników wypowiedział się dyrektor sportowy Starej Damy.

W kontekście Moraty mamy wiele opcji. Możemy zakontraktować go na stałe albo przedłużyć wypożyczenie z Atletico Madryt. Wiele dał Juventusowi i ufamy mu. To poważny facet, wierzymy mu – powiedział na temat Hiszpana Fabio Paratici w rozmowie ze Sky Sports.

Rozmawiamy z agentem Paulo Dybali każdego tygodnia. Oczywiście, że nie możemy zapominać o tym, w jakim momencie teraz jesteśmy. Nie mówię tu tylko o piłce nożnej. Rok temu wydawało się, że pandemia koronawirusa potrwa maksymalnie kilka miesięcy. Przez moment wydaje się, że wszystko idzie w dobrym kierunku, chwilę później to się zmienia. Nie możemy udawać, że to na nas nie wpływa. Musimy odpowiadać za wszystko, co robimy, nie tylko w obrębie piłki nożnej – skomentował zaś sytuację kontraktową Paulo Dybali.

Wszystko zatem wskazuje na to, że osiągnięcie porozumienia z graczem blokowane jest przez zbyt wysokie oczekiwania finansowe samego Argentyńczyka i jego agenta. Kontrakt Dybali obowiązuje do czerwca 2022 roku.

Komentarze