Maldini: Historia mojej rodziny w Milanie się nie skończy

Paolo Maldini
Paolo Maldini fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Dyrektor techniczny Milanu Paolo Maldini nie chce wypowiadać się na temat swojej niepewnej sytuacji w klubie. Przyznaje natomiast, że trzeba spróbować wznowić rozgrywki piłkarskie, które są ważne dla społeczeństwa z kilku powodów.

Czytaj dalej…

– Musimy spróbować dokończyć sezon. Piłka nożna to firma, której wartość to prawie 5 miliardów euro. Ma znaczenie zarówno społeczne, jak i sportowe. Trzeba spróbować zacząć od nowa, stawiając wszystko na bezpieczeństwo – powiedział Maldini w rozmowie z Cha Tempo Che Fa, cytowany przez Football Italia.

Nie jest tajemnicą, że przyszłość Palolo Maldiniego w klubie stoi pod znakiem zapytania od momentu odejścia Zvonimira Bobana. – Historia mojej rodziny w Milanie jest tak długa, że raczej się skończy… – stwierdził tylko legendarny obrońca Rossonerich.

Maldini: To były ciężkie dwa tygodnie

Paolo Maldini oraz jego rodzina byli zakażeni koronawirusem. – Cała moja rodzina została zakażona, dwójka moich dzieci i żona, ale teraz wszyscy mamy się dobrze. To były ciężkie dwa tygodnie, ale teraz wszystko jest w porządku – dodał.

Komentarze