Palermo będzie miało nowego właściciela

Serie B
Serie B Serie B

Wygląda na to, że Palermo ostatecznie zmieni w tym roku właściciela. Po tym jak nie została sfinalizowana transakcja przejęcia klubu przez fundusz York Capital, teraz ogłoszono porozumienie z Arkus Network Srl.

Czytaj dalej…

Umowa ma dojść do skutku w ciągu najbliższych paru dni i zostanie w tej kwestii zwołana konferencja prasowa.

– US Citta di Palermo, reprezentowane przez Danielę de Angeli, i Arkus Network Srl, reprezentowane przez prawnika Waltera Tuttolomondo, ogłaszają, że dzisiaj strony uzgodniły umowę przekazania 100 procent udziałów Palermo Football Club SPA i kontrolowanych przez klub podmiotów, która zostanie sfinalizowana w ciągu następnych paru dni – czytamy w oświadczeniu.

Palermo, którego barwy reprezentują Radosław Murawski i Przemysław Szymiński, zajmuje obecnie trzecie miejsce w Serie B, ze stratą sześciu punktów do prowadzącej Brescii. Po ostatniej kolejce klub zwolnił trenera Roberto Stellone.

Komentarze