“Osimhen to najlepszy napastnik świata, lepszy nawet od Haalanda”

Victor Osimhen
Victor Osimhen fot. PressFocus

Victor Osimhen to jeden z najbardziej rozchwytywanych zawodników na świecie. Ostatnio na temat Nigeryjczyka wypowiedział się jego menedżer, który bez fałszywej skromności stwierdził, że jego klient jest najlepszym napastnikiem na świecie.

  • Nie milkną doniesienia na temat Victora Osimhena i jego przyszłości
  • Menedżer Nigeryjczyka porównał go z Erlingiem Haalandem
  • Niewykluczone, że piłkarz Azzurrich latem zakotwiczy w Premier League

Agent porównał Osimhena z Haalandem

Victor Osimhen trafił do SSC Napoli z Lille za 75 milionów euro. To nie były na pewno pieniądze wydane w błoto. Ostatnio pojawiły się spekulacje, że piłkarz może trafić do Manchesteru United. To mogłoby pozwolić zawodnikowi rywalizować z Erlingiem Haalandem. Wypowiedział się na ten temat agent piłkarza.

– Gdzie Victor Osimhen może trafić w następnym sezonie? Myślę, że nie będziemy mieli problemu z brakiem propozycji. Zwłaszcza z Anglii – powiedział Andrea D’Amico w rozmowie z Area Napoli.

Osimhen jest obecnie najlepszym napastnikiem na świecie. Lepszym nawet niż Erling Haaland. Wszystkie decyzje transferowe zostaną podjęte dopiero po zakończeniu sezonu. Opcji z PSG nie należy wykluczać, m.in. dlatego, że czekają ten zespół zmiany w ataku. Moim zdaniem Messi rozważa ofertę Interu Miami. W każdym razie nie jestem tego pewien, to tylko moja opinia – dodał znany menedżer.

Nigeryjski napastnik w tym sezonie rozegrał 29 meczów. Zdobył w nich 25 bramek, a ponadto zaliczył cztery kluczowe podania.

Czytaj więcej: Prezydent Napoli uciął spekulacje w sprawie transferu gwiazdy

Komentarze