Osimhen na radarze giganta Premier League

Victor Osimhen
Victor Osimhen foit. PressFocus

Victor Osimhen to zawodnika, który wciąż przyciąga uwagę klubów z Premier League. La Gazzeerra dello sport twierdzi, że Manchester United wykazuje duże zainteresowanie Nigeryjczykiem.

  • Victor Osimhen jest jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników na rynku transferowym
  • Nigeryjczyk znajduje się na celowniku kilku klubów Premier League
  • Nowe wieści na temat przyszłości piłkarza przekazała La Gazzetta dello Sport

Man Utd jednym z głównych celów Man Utd

Victor Osimhen trafił do SSC Napoli we wrześniu 2020 roku z Lille. Zawodnik szybko stał się pierwszoplanową postacią w szeregach Azzurrich. Tymczasem najnowsze informacje sugerują, że przyszły trener Man Utd Erik ten Hag i przyszły konsultant klubu Ralf Rangnick mają już prowadzić rozmowy w sprawie transferu z udziałem 23-latka.

La Gazzetta dello Sport podaje, że Osimhen ma być jednym z głównych celów klubu z Premier League. Manchester United to jednak nie jedyny piłkarz, który wyraża zainteresowanie Nigeryjczykiem. Arsenal i Newcastle to także kluby, które celują w transfer z udziałem reprezentanta Nigerii.

Kanonierzy uzależniają pozyskanie Osimhena od tego, czy uda się wywalczyć miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów. Klub z St. James Park nie ma natomiast szanse na występy w europejskich pucharach. Newcastle jest jest w stanie zaproponować piłkarzowi atrakcyjne warunki finansowej.

Klub z Neapolu wycenia napastnika na mniej więcej 100 milionów euro. W tej kampanii zawodnik wystąpił łącznie w 28 meczach, notując w nich 16 trafień.

Czytaj więcej: Przed 35. kolejką Serie A: typy, kursy, zapowiedź

Komentarze