Napoli oczekuje zawrotnej kwoty za Osimhena

Victor Osimhen
Victor Osimhen PressFocus

Nie od dziś wiadomo, że Victor Osimhen znajduje się na szczycie listy życzeń kilka angielskich klubów. Jednak Napoli nie zamierza tanio sprzedawać swojego gwiazdora, a włoski dziennik Il Mattino pisze o kwocie, jakiej Azzurri oczekują za Nigeryjczyka.

  • Napoli wyceniło Osimhena
  • Azzurri żądają za Nigeryjczyka 140 mln euro
  • Napastnik chce pozostać w Napoli do końca sezonu

Osimhen nie chce słyszeć o zimowym transferze

Victor Osimhen jest kluczową postacią Napoli w tym sezonie. Nigeryjczyk ma już na swoim koncie trzynaście goli i cztery asysty w siedemnastu meczach. Napastnik udowodnił swoją wartość także w piątkowym hicie Serie A przeciwko Juventusowi, gdy dwukrotnie wpisał się na listę strzelców prowadząc Azzurrich do wysokiego zwycięstwa 5:1.

Il Mattino informuje, że Napoli nie zamierza sprzedawać zimą swojego znakomitego zawodnika. Włoscy dziennikarze twierdzą, że latem Azzurri zażądają za Nigeryjczyka nawet 140 milionów euro. Napastnikiem poważne zainteresowanie wyraża Manchester United, Arsenal oraz Newcastle United.

Transfer zimą wydaje się mało prawdopodobny również ze względu na wolę samego zawodnika. Osimhen chce zostać w Neapolu przynajmniej do końca sezonu i sięgnąć z Napoli po mistrzostwo Włoch.

Napoli pewnie kroczy w kierunku pierwszego od trzydziestu lat mistrzostwa Włoch. Azzurri po osiemnastu kolejkach Serie A mają 47 punktów i o dziewięć oczek wyprzedzają drugi Milan.

Zobacz również: Inter blisko zamknięcia ciekawego transferu, możliwy big deal

Komentarze