Onana łączony z angielskim gigantem, Inter chce konkretnej kwoty

Andre Onana
Andre Onana fot. PressFocus

W przypadku braku awansu do Ligi Mistrzów, Inter Mediolan będzie musiał załatać dziurę w budżecie. Jedna z opcji zakłada sprzedaż Andre Onany, który cieszy się zainteresowaniem ze strony Chelsea. Nerrazzuri domagają się konkretnych pieniędzy.

  • Andre Onana znajduje się na liście życzeń Chelsea
  • Kameruńczyk zostanie spieniężony, jeśli Inter nie zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów
  • Nerrazzuri oczekują za swojego bramkarza 40 milionów euro

Onana z szansą na hitową przeprowadzkę

Inter Mediolan zaskakuje w Lidze Mistrzów, gdzie znalazł się już w półfinale rozgrywek. Kluczowa dla przyszłości niektórych zawodników jest natomiast dyspozycja w Serie A, gdzie zespół póki co zawodzi. Jeśli nie uda się zakończyć sezonu w pierwszej czwórce i zakwalifikować się do kolejnej edycji Champions League, konieczne będzie załatanie dziury w budżecie.

W grę wchodzi więc sprzedaż piłkarzy, którzy generują największe zainteresowanie. Jest wśród nich Andre Onana, obecnie jeden z najlepszych graczy w ekipie Nerrazzurich.

Kameruńczyk znalazł się na liście życzeń Chelsea, poszukującej nowego numeru jeden między słupkami. Wobec niewielu alternatyw, jest wręcz przez londyńczyków traktowany jako priorytet transferowy.

Kontrakt między Interem a Onaną obowiązuje jeszcze przez cztery lata. Władze klubu mają natomiast świadomość, że nie zostanie on wypełniony i już teraz przygotowują się do prawdopodobnej sprzedaży. Wicemistrzowie Włoch oczekują za swojego bramkarza 40 milionów euro.

Zobacz również: Rozstrzygnęła się przyszłość pomocnika Lazio

Komentarze