Oglądaj Serie A w Eleven Sports przez 30 dni za darmo

Eleven Sports za darmo od BETFAN
Eleven Sports za darmo od BETFAN

Już w najbliższą sobotę startuje nowy sezon Serie A. Wszystkie spotkania włoskiej ekstraklasy będzie można obejrzeć “na żywo” na kanałach Eleven Sports. Teraz dostęp do nich można na 30 dni uzyskać zupełnie za darmo. Wystarczy skorzystać z promocji przygotowanej przez bukmachera BETFAN. Oferta obowiązuje tylko w czwartek (11 sierpnia)!

Eleven Sport na cały miesiąc za darmo

Posiadanie pakietu z kanałami Eleven Sports to wręcz obowiązek dla każdego fana włoskiej piłki. To właśnie ta stacja dysponuje wyłącznymi prawami do pokazywania meczów Serie A w sezonie 2022/23. W pierwszej kolejce obejrzymy “na żywo” wszystkie mecze.

Teraz dzięki BETFAN-owi dostęp do wszystkich kanałów Eleven Sports można uzyskać zupełnie za darmo na 30 dni. Promocja obowiązuje tylko w czwartek (11 sierpnia), ale jej warunki są bardzo proste. Poniżej krok po kroku przedstawiamy co trzeba zrobić.

Jak skorzystać z oferty?

  1. Jeżeli nie zarejestrowałeś jeszcze konta w BETFAN, zrób to podając kod promocyjny GOAL
  2. W czwartek (11 sierpnia) zagraj za dokładnie 11 zł dowolny kupon AKO (z minimum 3 zdarzeniami i kursem ogólnym kuponu na poziomie 3.00 lub wyższym)
  3. W piątek (12 sierpnia) otrzymasz drogą mailową kod aktywacyjny, który należy podać na tej stronie.

Każdemu graczowi przysługuje 1 kod aktywacyjny w promocji. Pamiętaj, że kupon musi zostać zagrany w czwartek (11 sierpnia).

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze