Oficjalnie: Angel Di Maria zawodnikiem Juventusu!

Angel Di Maria
Angel Di Maria PressFocus

Juventus oficjalnie poinformował o podpisaniu kontraktu z Angelem Di Marią. Argentyńczyk podpisał roczny kontrakt i będzie występował z numerem 22.

  • Angel Di Maria oficjalnie dołączył do Juventusu
  • Argentyńczyk podpisał roczny kontrakt
  • Zawodnik trafił do Turynu na zasadzie wolnego transferu

Wielkie wzmocnienie Juventusu

Angel Di Maria trafił do Juventusu na zasadzie wolnego transferu. Kontrakt Argentyńczyka z Paris Saint-Germain wygasł w czerwcu tego roku. Zawodnik występował w paryskim klubie od sierpnia 2015 roku.

– Mistrz ofensywy, zdolny do strzelania wyjątkowych bramek, ale także do zarządzania całym atakiem, często asystujący kolegom z drużyny. To zawodnik, który w ostatnich latach osiągnął lepsze liczby niż ktokolwiek inny w Lidze Mistrzów, 54 (22 gole i 32 asysty). Był zawodnikiem Benfiki, potem Real Madryt, a w ostatnich sezonach Paris Saint Germain – tak nowego zawodnika przedstawia Juventusu za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej.

To był długo wyczekiwany transfer. O przybyciu Di Marii do Turynu mówiło się już od kilku tygodni. W pewnym momencie pojawiły się spekulacje sugerujące, że Argentyńczyk wolałby trafić do Barcelony, jednak ostatecznie negocjacje ułożyły się po myśli Juventusu, który dziś oficjalnie mógł przedstawić nowy nabytek.

W Turynie zameldował się już także Paul Pogba, który ma być kolejnym letnim wzmocnieniem Starej Damy. Wszystko wskazuje na to, że oficjalnego komunikatu w sprawie Francuza możemy spodziewać się w sobotę lub niedzielę.

Zobacz również: Luka Jovic powalczy o reaktywację kariery we Fiorentinie

Komentarze

Comments 2 comments