Oficjalnie: Alexis Sanchez zawodnikiem Interu

Alexis Sanchez
Alexis Sanchez fot. Grzegorz Wajda

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią dyrektora generalnego Interu Mediolan już oficjalnie na stałe zawodnikiem klubu z Lombardii został Alexis Sanchez. Reprezentant Chile związał się z mediolańską ekipa umową do końca czerwca 2023 roku.

Czytaj dalej…

Alexis Sanchez trafił do teamu z miasta mody na wypożyczenie z Manchesteru United latem minionego roku. W szeregach Nerazzurrich od tamtej pory piłkarz wystąpił w 22 spotkaniach ligowych, notując w nich cztery trafienia i dziewięć asyst.

Koniec sago transferowej

31-latek ostatnio rozwiązał za porozumieniem stron swój kontrakt z klubem z Old Trafford, co oznacza, że były piłkarz Udinese Calcio zasilił szeregi teamu ze stolicy Lombardii na zasadzie wolnego transferu.

“Inter Mediolan ogłasza, że ​​Alexis Sanchez na zasadzie wolnego transferu związał się z klubem. Chilijski napastnik podpisał kontrakt do 30 czerwca 2022 roku” – brzmi komunikat Nerazzurrich.

Wierząc doniesieniom medialnym, to chilijski zawodnik w szeregach Interu będzie mógł liczyć na atrakcyjne zarobki, stając się jednym z najlepiej zarabiających zawodników mediolańskiego klubu.

Komentarze