Odejście Gosensa wciąż możliwe. Niemiecki klub rozważa transfer

Robin Gosens
Robin Gosens fot. Imago/AFLOSPORT

Inter Mediolan jest otwarty na sprzedaż Robina Gosensa. Niemiecki wahadłowy jest opcją dla Wolfsburga, który dopina jednak inny transfer – informuje Fabrizio Romano.

  • Robin Gosens jest wypychany z Interu Mediolan
  • Niemiecki wahadłowy znajduje się na liście życzeń Wolfsburga
  • Temat jego przenosin do Bundesligi wciąż jest aktualny

Nerrazzuri zarobią pieniądze na niechcianym obrońcy?

Ściągnięty za blisko 30 milionów z Atalanty Bergamo Robin Gosens nie spełnił pokładanych w nim nadziei. W Interze Mediolan głównie zawodził, nie będąc w stanie wywalczyć na dłużej miejsca w podstawowej jedenastce. Już od kilku miesięcy klub pracuje nad rozstaniem. Zimą łączono go z przenosinami do Bayeru Leverkusen. Teraz mówi się o potencjalnym transferze do Wolfsburga.

Choć w ostatnim czasie brakuje nowych informacji, Fabrizio Romano przekonuje, że temat wciąż istnieje. Wilki rozglądają się za wzmocnieniem defensywy, a Gosens jest jedną z opcji. Inter Mediolan jest otwarty na sprzedaż 29-latek, nawet pomimo świadomości, że nie odzyska całej zainwestowanej w niego kwoty.

Gosens jest dla Wolfsburga jedynie opcją rezerwową, na wypadek niepowodzenia związanego z transferem Rogerio z Sassuolo. Jeśli ten ostatecznie nie dołączy do niemieckiego klubu, rozpoczną się prace nad ściągnięciem gracza Interu Mediolan.

Zobacz również: Kamada jednak zakotwiczy we Włoszech? Lazio złożyło ofertę

Komentarze