Oddala się transfer Romero. Atalanta nie ustępuje

Cristian Romero
Cristian Romero PressFocus

Transfer Cristiana Romero z Atalanty Bergamo do Tottenhamu Hotspur może nie dojść do skutku. Kolejne spotkanie przedstawicieli obu klubów w tej sprawie nie przyniosło żadnego efektu. Obu stronom nie udało się zbliżyć stanowisk – poinformował Gianluca Di Marzio.

  • Tottenham Hotspur i Atalanta Bergamo kontynuują rozmowy w sprawie transferu Cristiana Romero
  • Na razie obu klubom nie udało się znaleźć porozumienia, a kolejne spotkanie nie doprowadziło do zbliżenia stanowisk
  • Opiewająca na 50 milionów euro oferta Tottenhamu nie zadowoliła władz włoskiego klubu

Trudne negocjacje

Argentyński obrońca to jeden z głównych celów transferowych Kogutów, którzy mieli nadzieję na sfinalizowanie transferu jeszcze przed rozpoczęciem nowego sezonu. Tottenham oferował za Romero 50 milionów euro, ale oferta ta nie przekonała przedstawicieli Atalanty.

W piątek doszło do kolejnego spotkania przedstawicieli obu klubów, podczas którego kontynuowane były prowadzone od kilku dni rozmowy. Spotkanie nie przyniosło jednak oczekiwanych efektów i obie strony rozeszły się bez zbliżenia stanowisk.  W najbliższym czasie ma dojść do kolejnych kontaktów, które mogą być decydujące w kwestii przyszłości Romero.

Argentyńczyk był również wymieniany w kontekście wzmocnienia Barcelony. Przedstawiciele Dumy Katalonii do tej pory nie kontaktowali się jednak z Atalantą i nic nie wskazuje na to, aby miało się to w najbliższym czasie zmienić. W stolicy Katalonii prawdopodobnie zdają sobie sprawę, że byłoby im trudno spełnić oczekiwania finansowe włoskiego klubu.

Komentarze