Bramkarz odmówił Interowi. Ogromne wymagania finansowe weterana

David de Gea
David de Gea Imago/Shaun Brooks

Inter Mediolan pożegnał już Andre Onanę i stara się szybko znaleźć jego następcę. Nerazzurri w tym celu nawiązali kontakt z Davidem de Geą, jednak Hiszpan odrzucił propozycję z Mediolanu. 

  • Inter Mediolan sprzedał Andre Onanę do Manchesteru United i rozgląda się za nowym bramkarzem
  • Nerazzurri złożyli atrakcyjną propozycję Davidowi de Gei, jednak Hiszpan odrzucił opcję przenosin do Mediolanu
  • Władze Interu skupią się w tej sytuacji na próbach pozyskania Anatoliya Trubina i Yanna Sommera

De Gea nie na kieszeń Interu Mediolan

Andre Onana oficjalnie został już zawodnikiem Manchesteru United. Kameruńczyk stał się najdroższym golkiperem w historii Czerwonych Diabłów, a Interowi może być niezwykle trudno znaleźć jego godnego zastępcę. Nerazzurri pomyśleli, że nie trzeba daleko szukać i nawiązali kontakt z Davide de Geą, który wraz z początkiem lipca opuścił Manchester.

Hiszpan ma wysokie wymagania finansowe, dlatego propozycja ze strony przedstawicieli Interu Mediolan nie spotkała się z jego akceptacją. Nerazzurri gotowi byli zapewnić mu pensję na poziomie 5 milionów euro za sezon. Doświadczony golkiper liczy jednak na zarobki niemal dwukrotnie większe. 

Wobec odmowy De Gei, media włoskie donoszą, że Inter nie podejmie już kolejnych prób przekonania 32-latka. Klub z Mediolanu skupi się na negocjacjach z Szachtarem Donieck, których obiektem jest Anatoliy Trubin. Inną opcją jest również Yann Sommer, który typowany jest do odejścia z Bayernu.

Przeczytaj też: Inter musi szukać bramkarza. Transferowy hit ogłoszony

Komentarze