Oczekiwania Dybali odstraszają Man Utd?

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. Grzegorz Wajda

Żądania Paulo Dybali związane z apanażami w Man Utd pozwalają dawać nadzieję kibicom Juventusu FC na to, że Argentyńczyk tego lata nie zmieni klubu. Reprezentant Argentyny otrzymał zgodę na to, aby prowadzić rozmowy z działaczami Czerwonych Diabłów w sprawie ewentualnego transferu, ale wygląda na to, że do porozumienia jest bardzo daleko.

Czytaj dalej…

Informacje na temat braku kompromisu w rozmowach między Dybalą a klubem z Old Trafford, podał The Sun. Angielski tabloid sugeruje, że Argentyńczyk liczy w Man Utd na takie same zarobki, na jakie może liczyć w Juve, czyli w okolicach siedmiu milionów euro na rok.

Tymczasem w angielskim klubie jest to niedopuszczalne, mając na uwadze, że Man Utd w sezonie 2019/20 nie będzie grał w Lidze Mistrzów. Inną sprawą jest to, że obchodzący w listopadzie swoje 26 urodziny zawodnik nie kwapi się do zmiany barw klubowych, będąc szczęśliwym w szeregach mistrzów Włoch.

W międzyczasie Sky Sport Italia poinformowała, że Dybala trenuje dzisiaj z Juventusem, a następnie ma odbyć nieoficjalną rozmowę z Maurizio Sarrim na temat swojej przyszłości.

Komentarze