Obrońca wypożyczony z Barcy może zastąpić Skriniara

Samuel Umtiti
Samuel Umtiti PressFocus

Inter po zakończeniu tego sezonu będzie musiał znaleźć zawodnika, który zastąpi Milana Skriniara. Słowak przenosi się do Paris Saint-Germain. Kto może dołączyć do Nerazzurrich? Klub z Mediolanu ma obserwować zawodnika wypożyczonego z Barcelony do Lecce.

  • Inter szuka zastępcy Milana Skriniara
  • Nerazzurri mogą sięgnąć po zawodnika, który obecnie gra w Serie A
  • Mediolańczycy będą musieli rozmawiać z Barceloną

Umtiti zostanie w Serie A?

Inter już za kilka miesięcy będzie musiał stanąć przed zadaniem zastąpienia Milana Skriniara. Reprezentant Słowacji na zasadzie wolnego transferu zamienia Mediolan na Paryż – 28-latek zostanie zawodnikiem Paris Saint-Germain. Wobec potwierdzonego rozstania z podstawowym defensorem Nerazzurri muszą znaleźć piłkarza, który – jeżeli nie 1:1 – to przynajmniej w jakiś sposób wejdzie w buty lidera linii obrony.

Mediolańczycy, zgodnie z doniesieniami hiszpańskiego dziennika AS, obserwuje gracza, który obecnie biega po boiskach Serie A. Tym piłkarzem jest Samuel Umititi, obecnie wypożyczony z Barcelony do Lecce. 31-krotny reprezentant Francji w barwach ekipy ze Stadio Via del Mare prezentuje się na tyle dobrze, że w lecie mogą zgłosić się po niego kluby zdecydowanie większe niż Salentini.

Jeżeli Inter rozpocznie rozmowy z Blaugraną i zaproponuje kwotę satysfakcjonującą Hiszpanów, strony zapewne osiągną porozumienie. Katalończycy chętnie pozbędą się obrońcy, który raczej nie widnieje w planach Xaviego.

Komentarze