Obrońca otrzyma nowy kontrakt. To sugeruje odejście partnera?

Stefan de Vrij
Stefan de Vrij PressFocus

Federico Pastorello ujawnił, że jego klient, Stefan De Vrij, ma otrzymać propozycję przedłużenia kontraktu z Interem. Agent piłkarza jednak nie wie, czy to oznacza, że Milan Skriniar odejdzie z Mediolanu.

  • Stefan de Vrij ma kontrakt z Interem ważny do czerwca 2023 roku
  • Holender miał otrzymać propozycję nowej umowy
  • Czy przedłużenie współpracy 30-latka z Nerazzurri oznacza odejście Milana Skriniara?

De Vrij zostaje, Skriniar odchodzi?

Umowy wiążące obu obrońców wygasają wraz z końcem sezonu, ale Skriniar podobno już miał poinformować Inter, że nie podpisze nowego kontraktu. Słowak wzbudziła znalazł się na celowniku PSG i prawdopodobnie po sezonie dołączy do Ligue 1. – Nie wiem, czy Skriniar pójdzie na PSG, ale mogę powiedzieć, że Inter do mnie zadzwonił, aby przyspieszyć negocjacje w celu przedłużenia współpracy z de Vrijem, który jest jednym z moich klientów – powiedział Pastorello w rozmowie z RAI Sport. De Vrij dołączył do Interu na bezpłatny transfer z Lazio latem 2018 roku.

Pastorello odpowiada także za interesy Alexa Mereta, którego sytuacja jest sondowana przez kluby z Premier League. – Doświadczył trudnych miesięcy i wydawało się, że jest bliski odejścia, ale zareagował jak wspaniały człowiek i wielki profesjonalista – twierdzi Pastorello. – Rozmawiamy z Napoli o przedłużeniu umowy. Jego kontrakt wygasa w czerwcu 2024 r.. Mogę zdradzić, że interesuje się nim kilka angielskich klubów – dodał agent.

Komentarze