Obrońca Milanu przeszedł operację. Czeka go długa przerwa

Mattia Caldara
Mattia Caldara IMAGO / AFLOSPORT

Mattia Caldara przeszedł w poniedziałek operację kostki. Defensora Milanu teraz będzie czekał co najmniej trzymiesięczny rozbrat z piłką – informuje Alfredo Pedulla.

  • Mattia Caldara nabawił się groźnej kontuzji kostki
  • Piłkarz Milanu w poniedziałek musiał poddać się operacji
  • Teraz włoskiego defensora czeka co najmniej trzymiesięczna przerwa

Mattia Caldara przeszedł operację kostki

Mattia Caldara w ostatnim czasie zmagał się z kontuzją kostki. Z informacji przekazanych przez Alfredo Pedullę wynika, że obrońca Milanu w poniedziałek poddał się operacji, która przebiegła pomyślnie. Włocha teraz czeka długa przerwa od piłki, która ma wynosić co najmniej trzy miesiące.

Wychowanek Atalanty Bergamo mógł w letnim okienku transferowym opuścić Milan, jednak 29-latek nie znalazł chętnego klubu. Teraz strata włoskiego stopera nie jest jakimś poważnym ciosem dla “Rossonerich”, ponieważ zawodnik w zespole Stefano Piolego pełni i tak marginalną rolę.

Dwukrotny reprezentant Włoch poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Spezii. W barwach tego klubu rozegrał łącznie 22 spotkania. Ostatecznie jego przygoda na Stadio Alberto Picco nie była udana, ponieważ nie prezentował dobrej formy przez całe rozgrywki, a na dodatek nie pomógł “Orzełkom” utrzymać się w Serie A.

Sprawdź także: Lukaku z debiutanckim golem. “Potrzebowaliśmy go bardziej od Interu”

Komentarze