Roma interesuje się obrońcą Leicester

James Justin
James Justin PressFocus

AS Roma już rozgląda się za wzmocnieniami przed nowym sezonem. Włoski portal “Calciomercato.it”, że władze stołecznego klubu obserwują Jamesa Justina z Leicester. Anglik ma na koncie jeden występ w reprezentacji narodowej.

  • Roma rozgląda się za nowym prawym defensorem
  • Na celowniku stołecznego klubu jest James Justin
  • Zawodnik Leicester ma za sobą jeden występ w reprezentacji Anglii

James Justin trafi pod skrzydła Jose Mourinho?

Jednym z największych problemów Jose Mourinho w Romie jest obsada pozycji prawego wahadłowego. Mert Celik, który trafił przed sezonem do stolicy Włoch, nie prezentuje odpowiedniego poziomu. Dodatkowo “The Special One” przed mundialem popadł w konflikt z Rickiem Karsdorpem. Holender nawet był gotowy opuścić “Giallorossich”, ale ostatecznie został. Obecnie na tej pozycji występuje Nicola Zalewski, który jednak nie czuje się w tej roli najlepiej. Dlatego priorytetem Romy przed najbliższym sezonem będzie wzmocnienie prawej flanki.

Włoski portal “Calciomercato.it” informuje, że władze “Giallorossich” obserwują Jamesa Justina. Odbyło się już nawet spotkanie działaczy z agencją CAA Stellar, która reprezentuje angielskiego zawodnika. To już kolejne spotkanie obu stron, gdyż po raz pierwszy stanęli twarzą w twarz podczas ubiegłorocznego meczu w Lidze Konferencji pomiędzy Romą a Leicester. Już w tamtym czasie Jose Mourinho namawiał klub na sprowadzenie 25-latka. Roma nie odpuszcza i nadal chce ściągnąć do stolicy Anglika.

James Justin rozegrał w tym sezonie 14 spotkań w rozgrywkach Premier League. Zawodnik Leicester raz wpisał się na listę strzelców, ale miało to miejsce w Carabao Cup. 25-latek ma za sobą nawet debiut w reprezentacji Anglii. W czerwcu ubiegłego roku rozegrał 45 minut przeciwko Węgrom w Lidze Narodów.

Sprawdź także: Obrońca Juventusu nie spoczywa na laurach. “Chcę grać w reprezentacji”

Komentarze