Obrońca Juventusu z nowym kontraktem

Mattia De Sciglio
Mattia De Sciglio PressFocus

Letnie okno transferowe będzie bardzo intensywne dla Juventusu. Obecnie w klubowych biurach trwają prace nad sfinalizowaniem kilku transferów. Władze klubu nie zapominają jednak również o zawodnikach znajdujących się obecnie w kadrze drużyny. Wkrótce nową umowę z klubem powinien podpisać Mattia De Sciglio.

  • Mattia De Scligio pozostanie na dłużej w Juventusie
  • Dotychczasowa jego umowa obowiązywała do 30 czerwca
  • Według włoskich mediów piłkarz podpisał już nowy kontrakt

Juventus zatrzyma obrońcę

Juventus pracuje obecnie nad finalizacją dwóch transferów – Paula Pogby i Angela Di Marii, ale jego celem jest także znalezienie następcy Giorgio Chielliniego oraz zmiennika dla Dussana Vlahovicia. Jednocześnie klub prowadzi z niektórymi zawodnikami rozmowy dotyczące przedłużenia obecnych umów. Jednym z takich piłkarzy jest Mattia De Sciglio.

Jak informuje serwis calciomercato.com, 29-latek zaakceptował już warunki przedstawionej mu przez Juventus nowej umowy i złożył pod nią podpis. Nowy kontrakt ma obowiązywać do czerwca 2025 roku. Dotychczasowa umowa wygasała natomiast z końcem czerwca. Wkrótce można również spodziewać się oficjalnego komunikatu w tej sprawie ze strony Juventusu.

De Sciglio barw Juventusu broni od 2017 roku, z roczną przerwą na wypożyczenie do Olympique Lyon. W zespole z Turynu rozegrał łącznie 91 spotkań, zdobywając dwie bramki i dokładając do tego cztery asysty. W zakończonym sezonie, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, wystąpił w 29 meczach.

Zobacz także: Juventus sonduje rynek transferowy pod kątem napastników

Komentarze