Obrońca Bayernu trafi do Interu?

Noussair Mazraoui
Noussair Mazraoui PressFocus

Noussair Mazraoui może niebawem trafić do Interu Mediolan. Według La Gazzetty dello Sport, jeśli Danzel Dumfires opuści zespół z San Siro, nerazzurri zwrócą się w kierunku piłkarza Bayernu Monachium.

  • Dumfries jest łączony z odejściem z Interu
  • Gdyby transfer doszedł do skutku nerazzurri spróbują pozyskać obrońcę Bayernu
  • Mazraoui ma za sobą znakomity mundial w Katarze

Mazraoui zastąpi Dumfriesa w Interze Mediolan?

25-letni reprezentant Maroka imponował podczas Mistrzostw Świata w Katarze, pomagając swojej drużynie awansować do półfinału po oszałamiającej kampanii i jest uważany za idealnego następcę Denzela Dumfiresa.

Wychowanek Ajaxu opuścił amsterdamski zespół, aby dołączyć do Bayernu Monachium na zasadzie darmowego transferu w czerwcu 2022 roku. Mazraoui wystąpił do tej pory w osiemnastu meczach we wszystkich rozgrywkach dla ekipy ze stolicy Bawarii.

Inter uważnie obserwował marokańskiego obrońcę w przeszłości i chciał sprowadzić go na San Siro, gdy stało się jasne, że gracz nie przedłuży umowy z Ajaxem. Ostatecznie nerazzurrich ubiegł jednak Bayern Monachium.

Z kolei Dumfries jest w ostatnim czasie łączony z odejściem z Interu Mediolan. Holendrem jest zainteresowana Chelsea, a także Manchester United. Mówi się także o Bayernie Monachium. Niektóre źródła twierdzą, że klub z Mediolanu w styczniu otrzyma konkretną ofertę za swojego zawodnika i transfer stanie się faktem. W przypadku jego odejścia, włodarze nerazzurrich spróbują pozyskać Mazrouiego, donosi La Gazzetta dello Sport.

Zobacz również: Napoli przedłużyło współpracę z pomocnikiem

Komentarze