O nas

Piszemy dla Was o włoskiej piłce od 2002 roku. W centrum naszych zainteresowań jest oczywiście Serie A, ale na naszych stronach znajdziesz też informacje o Pucharze Włoch, Serie B i reprezentacji Włoch. Z uwagą śledzimy też występy włoskich zespołów w Lidze Mistrzów i Lidze Europy.

Od 2020 roku na łamach SerieA.pl cotygodniowe felietony publikują Piotr Dumanowski i Dominik Guziak, komentatorzy Eleven Sports i autorzy książki “W krainie piłkarskich bogów. O Polakach w Serie A”. Polecamy też teksty dziennikarza goal.pl Przemysława Langiera, eksperta nie tylko od włoskiego futbolu.

Better Collective

Nasza strona jest częścią Grupy Goal.pl, której właścicielem jest duńska spółka Better Collective A/S. Jest to notowana na giełdzie w Sztokholmie grupa medialna tworząca serwisy o tematyce sportowej i bukmacherskiej na całym świecie. Do Better Collective należą m.in. portale VegasInsider.com, HLTV.org, Wettbasis.com oraz Zagranie.com.

Zespół

Redakcję serwisu SerieA.pl tworzą zarówno doświadczeni dziennikarze, jak i fani włoskiej piłki. Redaktorem naczelnym serwisu jest Wojciech Demusiak.


Wojciech Demusiak

redaktor naczelny


Marcin Mondorowicz

redaktor prowadzący


Przemysław Langier

dziennikarz sportowy


Łukasz Pawlik

redaktor


Paweł Paczocha

redaktor


Michał Wachowski

redaktor


Patryk Śliwiński

redaktor


Gabriel Bielecki

redaktor


Oskar Szatraj

redaktor


Krzysztof Rymarczyk

redaktor

Kontakt

Better Collective Poland Sp. z o.o.
Rakowicka 15A/4.7
31-511 Kraków
Polska
e-mail: [email protected]

Reklama:
Jesteś zainteresowany reklamą na naszych stronach? Prosimy o kontakt: [email protected]