N’Zonzi na wylocie z Romy

Serie A
Serie A

Według informacji włoskich mediów nowy trener AS Romy w osobie Paulo Fonseki podjął już decyzję, którzy zawodnicy w jego ekipie mogą zostać sprzedani. W gronie tym znalazł się między innymi Steven N’Zonzi.

Czytaj dalej…

Były opiekun Szachtara Donieck na stanowisku trenera Giallorossich zastąpił Claudio Ranieriego. Dzisiaj pod batutą Portugalczyka mija drugi tydzień przygotowań Romy do nowego sezonu. TuttoMercatoWeb sugeruje, że 46-latek podjął już decyzje, których zawodników nie chce mieć w zespole, a kto jest mu potrzebny.

Wygląda na to, że lada moment na testy medyczne przed transferem do Romy przybędą Amadou Diawara i Jordan Verertout. W kadrze rzymian zabraknie jednak miejsca dla Francuza N’Zonziego, który kosztował stołeczny klub 29 milionów euro. Tym samym Roma liczy na zysk na sprzedaży tego piłkarza w wysokości przynajmniej 20 milionów euro, co łatwe nie będzie.

Stołeczną ekipę miał także pożegnać Javier Pastore. Ostatecznie jednak zawodnik przekonał Fonsekę do tego, aby ten dał mu jeszcze jedną szansę w szeregach Romy. Tym samym Argentyńczyk najpewniej tego lata nie zmieni barw klubowych.

Włoski klub będzie mógł natomiast pożegnać Rick Karsdorp, z kolei w żadnych okolicznościach nie będą mogli odejść Cengiz Ünder oraz Justin Kluivert, którzy mają być kluczowymi postaciami Wilków w trakcie kampanii 2019/20.

Komentarze