Napastnik z Angoli przedłużył kontrakt ze Spezią

M'Bala Nzola
M'Bala Nzola PressFocus

Spezia Calcio opublikowała informacje o przedłużeniu kontraktu z M’Bala Nzolą. Nowa umowa reprezentanta Angoli będzie obowiązywała do końca czerwca 2026 roku. Jednak jego przyszłość na Stadio Alberto Picco nie jest tak pewna.

  • M’Bala Nzola przedłużył umowę ze Spezią
  • Nowy kontrakt będzie obowiązywał do końca czerwca 2026 roku
  • Jednak reprezentant Angoli może latem opuścić klub z Ligurii

M’Bala Nzola z nową umową. Zostanie w Spezii na kolejny sezon?

Spezia poinformowała na swoich mediach społecznościowych, że przedłużyła kontrakt z M’Bala Nzolą. Nowa umowa reprezentanta Angoli będzie obowiązywała do końca czerwca 2026 roku. To bardzo dobra wiadomość dla kibiców ze Stadio Alberto Picco, ponieważ zawodnikiem ostatnio interesowały się większe kluby.

Jednak przyszłość M’Bali Nzoli w Spezii nie jest jasna. Klub z Ligurii znajduje się obecnie w strefie spadkowej i bardzo możliwe, że będą musieli pożegnać się z Serie A. Wątpliwe jest, że 26-latek z Angoli będzie chciał występować na zapleczu elity, dlatego klub może rozważyć latem jego sprzedaż, bądź też wypożyczenie.

M’Bala Nzola rozgrywa znakomity sezon na boiskach Serie A. W obecnej kampanii rozegrał 27 spotkań, w których zdobył 13 bramek oraz zanotował dwie asysty. To znakomite statystyki jak na napastnika drużyny, która szoruje po dole tabeli.

Sprawdź także: Serie A wybrała piłkarza miesiąca. Wkrótce przedłuży umowę

Komentarze