Nowy właściciel Fiorentiny nie odda Chiesy

Federico Chiesa
Federico Chiesa fot. Grzegorz Wajda

Nowy właściciel Fiorentiny Rocco Commisso poinformował, że Federico Chiesa nie jest na sprzedaż. – Nawet za 100 milionów euro. Nie potrzebujemy pieniędzy – powiedział.

Czytaj dalej…

Chiesa w ostatnim czasie był łączony z transferem do Juventusu i Interu Mediolan.

– W dniu mojej prezentacji powiedziałem, że Chiesa będzie reprezentował w Fiorentinę w drużynie narodowej. Dla mnie jest najlepszy. Nie sprzedam go, nawet za 100 milionów euro. Nie potrzebujemy pieniędzy – powiedział Commisso cytowany przez Corriere dello Sport.

– Powiedziano mi, że nie ma klauzuli odstępnego w kontrakcie. Chcę zatrzymać Chiesę przynajmniej na kolejny sezon, a kiedy mówię “przynajmniej” to znaczy, że chciałbym go zatrzymać na dłużej. Ale zobaczymy… – kontynuował.

– Jeszcze z nim nie rozmawiałem, ale zrobię to w ciągu najbliższych kilku dni. Teraz musimy mu pozwolić się na występach dla Włoch, ale wkrótce z nim porozmawiam. Chcę się z nim spotkać – dodał.

Komentarze