Nowy nabytek Interu zapowiada walkę o mistrzostwo

Benjamin Pavard
Benjamin Pavard fot. Imago/Alessandro Bremec

Benjamin Pavard po licznych zawirowaniach został wreszcie zawodnikiem Interu Mediolan. Francuz przyznał, że marzy mu się zdobycie mistrzostwa Włoch.

  • Benjamin Pavard od dawna liczył się z zamiarem odejścia z Bayernu Monachium
  • Pod koniec lata walkę o niego wygrał Inter Mediolan
  • Francuz zapewnia, że marzy mu się zdobycie mistrzostwa

“Żyję, aby wygrywać trofea”

Inter Mediolan od dawna szukał na rynku transferowym nowego defensora. Na szczycie listy życzeń znajdował się Benjamin Pavard, choć ta transakcja była bardzo mało prawdopodobna. Determinacja Francuza do opuszczenia Bayernu Monachium była jednak na tyle duża, że obu klubom udało się dojść do porozumienia pod koniec letniego okienka.

Pavard będzie docelowo następcą Milana Skriniara, który nie przedłużył swojego kontraktu i trafił do Paris Saint-Germain. Reprezentant Francji zapewnia, że przybył do Mediolanu, aby wygrywać trofea.

– Inter to zwycięski klub, wystarczy spojrzeć na wszystkie trofea, które są za mną. Gram w piłkę nożną, aby wygrywać i dlatego zdecydowałem się przyjść do Interu. Chcę wygrać Scudetto, aby móc umieścić drugą gwiazdkę na koszulce Interu. Żyję, aby wygrywać trofea, a to jest ważne dla fanów i całego klubu. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby zdobyć jak najwięcej tytułów. W zespole są światowej klasy zawodnicy, którzy pomogą nam je osiągnąć – przekonuje defensor.

Zobacz również: Lukaku tłumaczy wybór Romy. “Wystarczył jeden telefon”

Komentarze