Nowe wyzwanie Mino Raioli. Został agentem piłkarki Juventusu

Mino Raiola
Mino Raiola PressFocus

Mino Raiola, jeden z najpotężniejszych agentów świata, podjął się nowego wyzwania. Media we Włoszech, na czele z La Gazzetta dello Sport, donoszą, że został on reprezentantem zawodniczki Juventusu, Barbary Banansey.

O nazwisku Raiola słyszeli prawdopodobnie wszyscy kibice piłkarscy. Przez lata zyskał on ogromną renomę i został agentem wielu czołowych piłkarzy. Na współpracę z nim zdecydowali się między innymi Paul Pogba, Zlatan Ibrahimović, Gianluigi Donnarumma i Erling Haaland.

Teraz, jak donoszą włoskie media, pod jego skrzydła trafiła pierwsza piłkarka. Jest nią Barbara Banansea z Juventusu. Co ciekawe nie może ona póki co dojść do porozumienia ze Starą Damą odnośnie nowego kontraktu. W wynegocjowaniu lepszej pensji ma pomóc jej właśnie Mino Raiola.

Twarde negocjacje z Juventusem

Obecna umowa znanej piłkarki wygasa w czerwcu. W Juventusie gra od czterech sezonów. Wśród klubów zainteresowanych jej pozyskaniem jest francuski Lyon.

Mino Raiola ma 53 lata. W przeszłości pracował też z innymi znanymi zawodnikami, takimi jak Mario Balotelli, Robinho, Pavel Nedved czy Dennis Bergkamp.

Komentarze

Na temat “Nowe wyzwanie Mino Raioli. Został agentem piłkarki Juventusu