Niska klauzula Milika. Juventus tylko na to czekał

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik PressFocus

Jak donosi francuski dziennik L’Equipe, Juventus już latem wystosuje ofertę w celu pozyskania Arkadiusza Milika. Zwłaszcza, że ujawniono, że kwota odstępnego przy kontrakcie piłkarza z Olympique Marsylią wynosi zaledwie 12 milionów euro.

Jeżeli działacze Starej Damy wyłożą taką kwotę, to będą mogli bez przeszkód rozpocząć rozmowy z Polakiem o indywidualnym kontrakcie. Arkadiusz Milik jest uznawany za jedno z lepszych rozwiązań na poprawę siły rażenia ofensywy w Turynie.

Milik po promocyjnej cenie

O tym, że Juventus będzie zamierzał go pozyskać mówił niedawno znany dziennikarz, Valter De Maggio. Zasugerował on, że Stara Dama sprowadzi go już w czasie najbliższego, letniego okna transferowego. Rewelacje francuskich mediów jego słowa potwierdzają.

Umowa 27-latka z Marsylią jest ważna do czerwca 2022 roku. Polski snajper zdecydował się na wypożyczenie z powodu konfliktu z prezesem Napoli. Lekiem na brak regularnych występów był wyjazd nad Lazurowe Wybrzeże. Początki w Marsylii nie należały do najłatwiejszych, ale w ostatnim czasie Milik zaczął grać naprawdę dobrze. Na koncie ma już cztery gole.

Komentarze

Comments 5 comments

Aguero? Ten to chce zarabic i to nie mało…a patrząc że już blisko mu końca kariery jaki był by sens go pozyskiwać, zwłaszcza, że jest to gracz, którego kontuzje nie omijają. A liga włoska może nie jest tak ostra jak angielska, ale jednak siła fizyczne ana tutaj znaczenie, to nie Hiszpania czy Portugalia ze nr 2 to technika

Pamiętam jak jeszcze swego czasu, kiedy Aguero grał w Athleti, jak bardzo chciał go Conte w Juve… Oczywiście zamiast Argentyńczyka przyszedł Vucinic xD No ale warto było poczekać, teraz możemy w końcu go mieć za darmo xDDDDD