Sensacyjny zwrot ws. przyszłości Victora Osimhena?

Victor Osimhen
Victor Osimhen Pressfocus

Włoskie media od dłuższego czasu informowały o tym, że Victor Osimhen odejdzie latem z Napoli. Inne zdanie na ten temat mają dziennikarze La Gazzetta dello Sport. W środę przekazali oni, że napastnik chciałby osiągnąć z Neapolitańczykami sukces w Lidze Mistrzów, dlatego rozważy pozostanie. 

  • O transfer Victora Osimhena starają się czołowe europejskie kluby na czele z Manchesterem United i Paris-Saint Germain
  • Nigeryjczyk według włoskich mediów poważnie rozważa pozostanie w Napoli na kolejny sezon
  • Dziennikarze podkreślają, że napastnik wytworzył z klubem i jego fanami specjalną więź
  • Nigeryjczykowi zależy na osiągnięciu z Napoli sukcesu w Lidze Mistrzów, co nie udało się w tym sezonie

Pozostanie Osimhena w Napoli realną opcją

Manchester United, Chelsea, Paris-Saint Germain. Rośnie wciąż grono zespołów starających się o transfer Victora Osimhena. Nigeryjczyk rozgrywa znakomity sezon w Napoli, a klub wycenia go na 150 milionów euro. Włodarze woleliby jednak mimo wszystko zatrzymać w Neapolu swoją gwiazdę.

Dziennikarze z La Gazzetta dello Sport przekazali, że przyszłość napastnika nie jest jeszcze rozstrzygnięta. Ich zdaniem, między Błękitnymi i Osimhenem wytworzyła się specjalna więź, która może wpłynąć na ostateczną decyzję zawodnika. Mistrzostwo Włoch jest dla Napoli już na wyciągnięcie ręki, co jest dla snajpera dodatkowym bodźcem zachęcającym do pozostania w drużynie. 

Jeśli Osimhen zdecyduje się ostatecznie na pozostanie w Napoli, klub zaproponuje mu przedłużenie umowy. Chelsea w przyszłym sezonie nie będzie występować w Lidze Mistrzów, a Manchester United i PSG aktualnie nie są skłonne zaoferować za niego 150 milionów euro. Coraz więcej przemawia za tym, że 24-latek pozostanie w Napoli.

Komentarze