Niepokój w Milanie. Dwóch graczy z kontuzjami

Media we Włoszech donoszą, że Milan niepokoi się o zdrowie dwóch zawodników. Mowa o Ismaelu Bennacerze i Matteo Gabbim. Obaj gracze mogli doznać poważnych urazów.

Milan stracił dwa punkty w rozgrywkach Serie A zaledwie remisując 2:2 z Parmą. Wynik tego meczu to jednak nie jedyne zmartwienie dla sztabu szkoleniowego. Drugim są urazy zawodników. Zarówno Ismael Bennacer, jak i Matteo Gabbia opuścili boisko z kontuzjami. Jak donoszą włoskie media, mogą być one poważne i wykluczyć ich z gry na dłuższy czas.

Gabbia spędził na murawie zaledwie pięć minut, po czym opuścił go po ataku Andreasa Corneliusa. Milan potwierdza w komunikacie, że zawodnik ma podejrzenie skręcenia lewego kolana i jego stan zdrowia wymaga dalszych badań w ciągu najbliższych kilku dni.

Milan ma problemy w defensywie

To spory problem dla Rossonerich, gdyż ci stracili już wcześniej z powodu urazu innego defensora, Simona Kjaera.

Jeszcze bardziej niepokojące są obawy dotyczące Bennacera, który łapał się za tylną część swojego uda. Reprezentant Algierii dopiero co wrócił do gry po problemach mięśniowych. Zdaniem Sky Sports Italia mógł on tym razem nadwyrężyć ścięgno udowe.

Komentarze