Niepewna przyszłość Maurizio Sarriego. Co zrobi klub?

Maurizio Sarri
Maurizio Sarri PressFocus

Maurizio Sarri jest niepewny swojej przyszłości. Jak informuje Il Messaggero, włoski szkoleniowiec chciałby dostać od klubu zapewnienie, że pozostanie na ławce trenerskiej Lazio.

  • Maurizio Sarri jest niezadowolony z kadry i domaga się wzmocnień
  • Claudi Lotito, prezydent Lazio, nie chce niczego gwarantować
  • Przyszłość włoskiego szkoleniowca jest z tego powodu niepewna

Sarri domaga się transferów, ale prezydent Lazio nie chce niczego gwarantować

Włoskie Il Messaggero podaje, że Maurizio Sarri i Claudio Lotito, prezydent Lazio, odbyli rozmowę w Formello podczas imprezy zorganizowanej przez Ciro Immobile. W obecnym stanie rzeczy przyszłość Sarriego w Biancocelesti jest niepewna. Włoch chce gwarancji od Lotito, aby upewnić się, że drużyna poprawi się kadrowo w następnym sezonie.

Lotito chce zaczekać do końca sezonu, aby złożyć jakiekolwiek obietnice Włochowi, który jasno wyraził swoją frustrację z powodu braku głębi składu i jakości w drużynie. Możliwe, że ​​sprzedaż Sergeja Milinkovicia-Savicia może dać Lazio trochę pieniędzy do wykorzystania na rynku.

Sarri ma jasne plany, których piłkarzy należy szukać na rynku transferowym. Chce bramkarza Sampdorii Emila Audero, Lucasa Torreiry z Galatasaray, duetu Sassuolo Domenico Berardiego i Davida Frattesiego oraz Rafy Silvy z Benfiki. Inne cele, które ma, to Nicolo Rovella, Piotr Zieliński z Napoli oraz duet Chelsea Ruben Loftus-Cheek i Callum Hudson Odoi.

Komentarze