Nie tylko Kamada. Milan pracuje nad drugim transferem

AC Milan
AC Milan fot. PressFocus

Milan przystępuje do transferowej ofensywy. W ostatnich dniach udało się osiągnąć porozumienie z Daichim Kamadą, który w najbliższym czasie nie powinien być jedynym wzmocnieniem. Rossoneri intensywnie pracują także nad pozyskaniem Rubena Loftusa-Cheeka z Chelsea.

  • Milan pracuje nad letnimi wzmocnieniami
  • Na San Siro niebawem powinno zawitać dwóch nowych zawodników
  • Rossoneri są bliscy ściągnięcia Daichiego Kamady i Rubena Loftusa-Cheeka

Szybkie ruchy Rossonerich

Milan w minionej kolejce zapewnił sobie udział w kolejnej edycji rozgrywek Ligi Mistrzów. Obecnie władze mogą w pełni skupić się na pracach w kontekście letnich wzmocnień kadry. Największej rewolucji należy dopatrywać się w środku pola, gdzie już niebawem powinno pojawić się dwóch nowych zawodników.

Rossoneri zdołali dojść do porozumienia z Daichim Kamadą w sprawie warunków indywidualnego kontraktu. Po rozstaniu z Eintrachtem Frankfurt będzie on dostępny w ramach wolnego transferu. Przeprowadzka Japończyka sfinalizuje się po finale Pucharu Niemiec.

Na San Siro może trafić także Ruben Loftus-Cheek. Anglik jest chętny na taki ruch, gdyż w Chelsea nie dostaje wystarczająco wielu okazji do gry. Zaakceptował ofertę Milanu, lecz czeka na dogadanie się między klubami. Londyńczycy skłaniają się ku sprzedaży, a włoski gigant chce wynegocjować jak najniższą kwotę odstępnego.

Zobacz również: Mourinho: przekazałem drużynie prawdę o mojej przyszłości

Komentarze