“Nie myślę o tym, mój agent zajmuje się takimi sprawami”

Nicolo Zaniolo
Nicolo Zaniolo fot. PressFocus

Nicolo Zaniolo ma tylko przez 18 miesięcy ważną umowę z AS Roma. Zawodnik w ostatnich miesiącach często był łączony z przeprowadzką do Juventusu. W rozmowie ze Sport Mediaset zawodnik opowiedział o swojej przyszłości i o presji związanej z piłką nożną.

  • Cały czas niejasna jest przyszłość Nicolo Zaniolo
  • 23-latek zabrał głos w tej sprawie, będąc o to pytanym przez Sport Mediaset
  • Aktualny kontrakt zawodnika wygasa z końcem czerwca 2024 roku

Zaniolo pożegna się z Romą?

Nicolo Zaniolo trafił do AS Roma z Interu Mediolan latem 2018 roku. Suma transakcji wyniosła wówczas 4,5 miliona euro. Aktualny kontrakt 23-latka z klubem ze Stadio Olimpico obowiązuje do końca czerwca 2024 roku. Zawodnik opowiedział o presji w futbolu.

Presja jest częścią gry w piłkę nożnej. Jestem przyzwyczajony do życia z nią. Są mecze, w których gram dobrze i takie, w których wypadam gorzej, ale ważne jest, aby zawsze być do dyspozycji trenera i drużyny – rzekł Zaniolo w rozmowie ze Sport Mediaset.

Zobacz także:

Ofensywnie usposobiony piłkarz opowiedział też o swojej przyszłości w ekipie z Rzymie. – Dobrze sobie radzę w Romie, skupiając się aktualnie na każdym kolejnym meczu. Mój agent porozmawia z klubem, nie myślę o takich rzeczach – przekonywał Włoch.

Zaniolo rozegrał w tym sezonie 16 występów we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił dwa gole i zanotował trzy asysty. W najbliższy weekend rzymianie zmierzą się z Fiorentiną w ramach 18. kolejki Serie A.

Czytaj więcej: Roma się nie poddaje. Nowy kandydat na prawą flankę

Komentarze