Nicolo Zaniolo może pozwać Romę

Nicolo Zaniolo
Nicolo Zaniolo fot. PressFocus

Nicolo Zaniolo według najnowszych doniesień mediów rozważa wraz ze swoim otoczeniem złożyć przeciwko As Romie sprawę w sądzie. Ma być to związane z zawieszeniem do końca sezonu. Zaniolo chce pozwać klub za nękanie i presję psychologiczną, które były następstwem jego decyzji w sprawie złożenia wniosku o transfer.

  • Nicolo Zaniolo w ostatnim czasie nie ma powodów do zadowolenia
  • Po tym, jak Włoch został zawieszony przez klub z Rzymu, nie milkną doniesienia na jego temat
  • RomaPress.net podaje, że zawodnik planuje pozwać Romę

Zaniolo rozważa gwałtowne działanie

Nicolo Zaniolo w trakcie styczniowego okna transferowego złożyć prośbę do władz Romy, że chce zmienić klub. W każdym razie piłkarz otrzymał tylko jedną oficjalną ofertę – od Bournemouth. Akceptując ją, Roma postawiła pomocnikowi ultimatum – musiał albo zgodzić się na transfer do angielskiego klubu, albo narazić się na ryzyko zawieszenia do końca kontraktu, który obowiązuje do końca czerwca 2024 roku.

Włoski zawodnik nie był zainteresowanie przeprowadzką do angielskiej ekipy. Jednocześnie klub z Rzymu go zawiesił. Tymczasem wieczorem 30 stycznia zawodnik zmienił zdanie i zgodził się na transfer do Bournemouth, ale wtedy Brytyjczycy, którzy zima byli aktywni w trakcie okna transferowego, nie byli już zainteresowani transakcją.

Zaniolo w tym sezonie wystąpił w 17 spotkaniach. Strzelił w nich dwa gole, a ponadto zaliczył trzy kluczowe podania. Zawodnik trafił do ekipy ze Stadio Olimpico w 2018 roku z Interu Mediolan.

Czytaj więcej: Oficjalnie: Roma potwierdziła dwie operacje transferowe

Komentarze