Nicolo Zaniolo zostanie w Galatasaray? “Jestem szczęśliwy w Turcji”

Nicolo Zaniolo
Nicolo Zaniolo IMAGO/Aflosport

Praktycznie każdego dnia w mediach pojawiają się doniesienia w związku z zainteresowaniem Nicolo Zaniolo. Ostatnimi klubami, z którymi łączono Włocha były Tottenham oraz Fiorentiny. Jednak ten może zdecydować się na pozostanie w Galatasaray, bowiem jak twierdzi w rozmowie z TV Sport “jest szczęśliwy w Turcji”.

  • Nicolo Zaniolo jest łączony z wieloma klubami
  • Ostatnio zainteresowanie Włochem wyraziły Tottenham i Fiorentina
  • Jednak może się okazać, że 23-latek zostanie w Galatasaray

Jaka przyszłość czeka Nicolo Zaniolo?

Nicolo Zaniolo praktycznie od wyjazdu do Galatasaray jest łączony z włoskimi klubami. Na początku były to Juventus oraz Milan, a ostatnio klubami Tottenham oraz Fiorentiny. Szczególnie włodarze z Florencji ruszyli do ataku, bowiem skontaktowali się już z obecnym pracodawcą 23-latka i wkrótce złożą ofertę. Natomiast powrót na Półwysep Apeniński 12-krotnego reprezentanta swojego kraju nie musi być wcale pewny, o czym świadczą jego słowa w rozmowie z “TV Sport”.

Jestem szczęśliwy w Turcji. Zobaczymy, co będzie się działo na rynku transferowym. Nigdy nie można mówić nigdy, dlatego trzeba poczekać – mówił Zaniolo.

Włoch po przeprowadzce do Stambułu rozegrał 11 spotkań w koszulce Galatasaray. W tym czasie zdobył pięć bramek oraz zanotował jedną asystę. Portal “Transfermarkt” wycenia 23-latka w tym momencie na 27 milionów euro.

Sprawdź także: Lazio finalizuje wielki transfer wewnątrz Serie A

Komentarze