Zaniolo gotowy do rozmów o nowym kontrakcie

Nicolo Zaniolo
Nicolo Zaniolo fot. PressFocus

Nicolo Zaniolo jest zdecydowany na pozostanie w AS Romie. Agent piłkarza zadeklarował gotowość do rozpoczęcia rozmów o nowym kontrakcie.

  • Przyszłość Nicolo Zaniolo stoi pod znakiem zapytania
  • Obecny kontrakt Włocha wygasa w połowie 2024 roku
  • Jest on gotowy na negocjowanie z AS Romą nowej umowy

Rzym będzie dalej cieszył się z Zaniolo?

Nie ma wątpliwości, że Nicolo Zaniolo to piłkarz o ogromnym potencjale. W pokazaniu pełni swoich umiejętności przeszkadzają mu natomiast problemy zdrowotne, które uniemożliwiają regularną grę. Gdy tylko reprezentant Włoch pojawia się na boisku to potrafi zrobić różnicę, w związku z czym wokół niego nieustannie znajdują się zainteresowane kluby.

Na swoich listach życzeń Zaniolo mają w szczególności ekipy z Premier League. Już od dawna mówi się o potencjalnym transferze do Tottenhamu, zaś w swoich szeregach rozważa go także Arsenal. W trakcie minionego letniego okienka wydawało się, że Włoch wreszcie wyfrunie z Rzymu, lecz do żadnych konkretów nie doszło. Jego przyszłość do tej pory stoi pod znakiem zapytania, choć agent piłkarza zapewnia, że priorytetem jest podpisanie nowego kontraktu z AS Romą.

– Nad nami nie zbierają się żadne ciemne chmury, mamy świetne relacje z AS Romą i ustaliliśmy, że o nowym kontrakcie będziemy rozmawiać w niedalekiej przyszłości, kiedy klub uzna to za najlepsze – przekonuje Claudio Vigorelli.

Obecna umowa Zaniolo obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku. Jego statystyki w obecnym sezonie nie są szczególnie imponujące. W samej Serie A uzbierał jedno trafienie, zaś w Lidze Europy zdobył bramkę i zaliczył trzy asysty.

Zobacz również: Dzeko o nowym kontrakcie z Interem. “Jeśli będę dobrze grał, reszta przyjdzie sama”

Komentarze