Nicolo Barella liczy na sukces reprezentacji Włoch na Euro

Nicolo Barella
Nicolo Barella fot. PressFocus

Nicolo Barella to jeden z mocniejszych punktów reprezentacji Włoch dowodzonej przez Roberto Manciniego. Pomocnik Interu Mediolan udzielił ostatnio ciekawej wypowiedzi włoskich mediom. Zawodnik podkreślił przede wszystkim, że stara się być przykładem dla innych.

Barela po mistrzostwie Serie A ma kolejne marzenia

Nicolo Barella trafił do teamu ze Stadio Giuseppe Meazza z Cagliari Calcio latem 2019 roku. Aktualnie zawodnik jest jedną z pierwszoplanowych postaci w szeregach Nerazzurrich.

Według kibiców Interu Barella został wybrany za najwartościowszego zawodnika. Po tym werdykcie zawodnik nie krył zadowolenia z tego powodu.

– To coś, co sprawia mi ogromną przyjemność. Dziękuję tym, którzy na mnie głosowali. Zawsze będę starał się być przykładem – mówił Barella cytowany przez Football Italia.

– Świętowanie mistrzostwa z kibicami byłoby niezwykłym przeżyciem. Mogę sobie tylko wyobrazić, jak mogłoby to wyglądać – uzupełnił swoją wypowiedź pomocnik Interu.

Squadra Azzurra celuje w trumf na Euro

Po wygraniu pierwszego mistrzostwa Serie A w karierze Barella ma już kolejne marzenie, którym jest triumf na Euro latem z reprezentacją Włoch.

– Wygranie Mistrzostw Europy byłoby spełnieniem moich marzeń. Na razie celebruję jednak to, co do tej pory udało mi się osiągnąć. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość – zakończył zawodnik.

21-krotny reprezentant Włoch w trakcie kończącego się sezonu wystąpił łącznie w 46 spotkaniach, w których strzelił trzy gole, a ponadto zaliczył 13 asyst. Barella ma kontrakt z Interem do 2024 roku

Inter Mediolan
Udinese
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 23. maja 2021 14:53.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze