Nicola: Mogliśmy zrobić znacznie więcej

Serie A
Serie A

Udinese Calcio nie sprawiło niespodzianki w wyjazdowym meczu Serie A z Juventusem FC. Davide Nicola, trener Zebr, powiedział po porażce 1:4, że jego podopieczni mogli zrobić znacznie więcej w tym spotkaniu.

Czytaj dalej…

– To rozczarowujące, że zagraliśmy na takim poziomie. Mogliśmy zrobić znacznie więcej – powiedział Nicola w rozmowie z Sky Sport Italia.

– Byliśmy zbyt naiwni, nie byliśmy dobrze zorganizowani i źle odczytywaliśmy sytuacje na boisku. Brakowało nam odpowiedniej agresji, a nasze podania zbyt często były niecelne. Mimo tego wszystkiego, drużyna zdołała strzelić gola, a od pewnego czasu nie potrafiliśmy tego dokonać w spotkaniu wyjazdowym – dodał.

– Musimy dalej kontynuować naszą pracę i koncentrować się na tych kilku pozytywach z tego meczu. Trzeba poprawić każdy element naszej gry. Przede wszystkim czuję, że brakuje nam odpowiedniego balansu i muszę postarać się znaleźć do niego klucz – podkreślił.

Jego podopieczni zajmują 15. miejsce w tabeli z przewagą siedmiu punktów nad strefą spadkową. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z SSC Napoli.

Komentarze