Waży się przyszłość gwiazdy Milanu. W grę wchodzi transfer do Premier League

Sandro Tonali
Sandro Tonali IMAGO/Marco Canoneiro

Dziennikarze “Daily Mail” jako pierwsi poinformowali o zainteresowaniu Newcastle United Sandro Tonalim. “Sroki” mieli nawet zaoferować Milanowi aż 50 milionów euro, jednak włoscy działacze odrzucili tę propozycję. “Rossonerich” interesuje znacznie wyższa kwota.

  • Newcastle United poszukuje środkowego pomocnika w Serie A
  • Komplikacje w negocjacjach z Barellą sprawiły, że “Sroki” ruszyli po innego Włocha
  • Anglicy teraz zarzucili sieć na Sandro Tonalego, a jego obecny klub jest gotowy rozważyć oferty

Newcastle United walczy o Sandro Tonalego

W środę włoskie media obiegła informacja, że Newcastle United postara się latem pozyskać Sandro Tonalego. Jak informuje Daniele Longo z “Calciomercato.com”, działacze angielskiego klubu nawet złożyli już wstępną ofertę za włoskiego pomocnika opiewającą na 50 milionów euro. Jednak Milan bez zastanowienia ją odrzucił.

Włoski dziennikarz informuje, że szefostwo “Rossonerich” jest gotowe rozważyć oferty transferowe za swoją gwiazdę. Jednak muszą one przekraczać 80 milionów euro. Dla Newcastle United pozostaje jeszcze jedna kwestia do rozwiązania – Sandro Tonali jest od dziecka kibicem Milanu i wydaje się być gotowy kontynuować karierę w koszulce z “Czerwono-Czarnymi” barwami.

Utalentowany włoski pomocnik w minionym sezonie rozegrał 48 spotkań we wszystkich rozgrywkach. W tym czasie dwukrotnie wpisał się na listę strzelców oraz zanotował dziesięć asyst.

Sprawdź także: AS Roma walczy o pozostanie obrońcy na Stadio Olimpico

Komentarze