Inter zatrzyma na dłużej dwóch ważnych zawodników

Hakan Calhanoglu
Hakan Calhanoglu Pressfocus

Włodarze Interu Mediolan za priorytet na najbliższe tygodnie ustanowiły przedłużenie kontraktów z Alessandro Bastonim i Hakanem Calhanoglu. Fabrizio Romano przekazał najnowsze informacje na temat przyszłości obu zawodników. 

  • Inter Mediolan pracuje nad przedłużeniem kontraktów Bastoniego i Calhanoglu
  • Umowy obu zawodników wygasają w czerwcu 2024 roku
  • Klub jest bliski osiągnięcia porozumienia z piłkarzami

Inter walczy o zatrzymanie Bastoniego i Calhanoglu

Milan Skriniar latem zostanie oficjalnie zawodnikiem Paris-Saint Germain, a niepewna jest przyszłość Stefana de Vriesa. Kontrakt Holendra wygasa wraz z końcem sezonu i wiele wskazuje na to, że nie zostanie przedłużony. W tej sytuacji władze Interu Mediolan za wszelką cenę postarają się o zatrzymanie Alessandro Bastoniego. 

Kontrakt włoskiego stopera obowiązuje jeszcze do końca czerwca 2024 roku, a on sam wzbudza coraz większe zainteresowanie na rynku transferowym. Nerazzurri nie mogą pozwolić sobie na stratę trzech stoperów w trakcie jednego okienka, dlatego złożyli już 23-latkowi propozycję przedłużenia umowy.

Interowi zależy również na zatrzymaniu na dłużej Hakana Cahanoglu. Turek spisuje się bardzo dobrze pod wodzą Simone Inzaghiego, a w obecnym sezonie zanotował już trzy bramki i sześć asyst w 28 meczach. Fabrizio Romano poinformował, że klub jest już bliski przedłużenia kontraktów z oboma zawodnikami.

– Jestem optymistą, tak jak zawsze, względem przedłużenia umowy z Hakanem Calhanoglu i Alessandro Bastonim – stwierdził dyrektor sportowy Interu, Giusseppe Marotta.  

Sprawdź również: Roma straci napastnika? Wiele zależy od ligowego rywala

Komentarze