Roma z szansą na pozyskanie nowego prawego obrońcy

Nelson Semedo
Nelson Semedo Pressfocus

Nelson Semedo może w przyszłym sezonie występować w AS Romie. Takie informacje przekazał Ekrem Konur. Turecki dziennikarz poinformował, że jeśli Wolverhampton spadnie z Premier League, Portugalczyk opuści zespół.

  • AS Roma monitoruje sytuację Nelsona Semedo
  • Portugalczykowi wraz z końcem sezonu wygasa kontrakt z Wolverhamptonem
  • Jeśli Wilki spadną z Premier League, Roma może liczyć na pozyskanie prawego obrońcy

Nelson Semedo może przenieść się do Premier League

Sytuacja Wolverhamptonu Wanderers wciąż nie jest jeszcze stabilna, a klubowi grozi spadek z Premier League. Oznaczałoby to odejście wielu istotnych zawodników. Jeśli Wilki zakończą sezon w strefie spadkowej, w klubie zapanują ogromne zmiany kadrowe. 

Ekrem Konur przekazał, że z Wolverhamptonem może rozstać się Nelson Semedo. Portugalczykowi wraz z końcem sezonu wygasa kontrakt. 29-latek nie zdecydował jeszcze, czy zamierza przedłużać umowę z Wilkami. Swoją przyszłość uzależnia od pozostania zespołu w Premier League. 

Zdaniem tureckiego dziennikarza prawy obrońca może wylądować latem w AS Romie. Zespół z Rzymu orientował się już w jego sytuacji, a Jose Mourinho postrzega go za jakościowego zawodnika, który mógłby powalczyć o miejsce w wyjściowym składzie. Sam zawodnik również pozostaje otwarty na przeprowadzkę do Włoch. 

Przeczytaj też: Zaniolo ujawnił przykre szczegóły odejścia z AS Romy

Komentarze