Negocjacje w sprawie dużego transferu Nerazzurrich wstrzymane

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. Grzegorz Wajda

Paulo Dybala, miał zasilić szeregi Interu Mediolan, co do niedawna wydawało się kwestią czasu. Tymczasem nowe wieści na temat Argentyńczyka przekazało Sky Sport Italia. Rozmowy w sprawie transferu zawodnika zostały wstrzymane.

  • Paulo Dybala, wciąż nie może być pewny przyszłości
  • 28-latek według medialnych spekulacji miał zakotwiczyć w Interze Mediolan
  • Sky Italia przekazała nowe wieści w sprawie zawodnika

Dybala jednak nie dla Interu?

Paulo Dybala ma kontrakt ważny z Juventusem do końca czerwca tego roku. Już wcześniej pojawiły się informacje, że La Joya nie przedłuży umowy z klubem z Turynu. W kontekście przyszłości zawodnika pojawiały się różne spekulacje. Faworytem do sfinalizowania transferu z udziałem zawodnika wydawał się Inter Mediolan.

Sky Italia przekonuje natomiast, że negocjacje między sternikami Nerazzurrich a Argentyńczykiem zostały wstrzymane. Priorytetem dla Interu stał się w tej chwili Romelu Lukaku. Nie należy jednak odbierać mediolańczykom szans na sfinalizowanie transakcji z udziałem piłkarza Starej Damy.

Nie jest jednak wykluczone, że z początkiem nowego miesiąca do gdy o podpis Dybali pod kontraktem włączą się kolejne kluby. W przeszłości Dybala był łączony z klubami z Premier League, czy z PSG.

W ostatnim sezonie 28-latek wystąpił łącznie w 39 spotkaniach. Strzelił w nich 15 goli, a ponadto zaliczył w nich sześć asyst.

Czytaj więcej: Triumfator Ligi Konferencji zasili Inter Mediolan

Komentarze