Napoli pracuje nad wzmocnieniami. Dwóch piłkarzy blisko klubu

Keylor Navas
Keylor Navas PressFocus

Włoskie i francuskie media informują, że już w przyszłym tygodniu dwóch zawodników może trafić do SSC Napoli. Zespół z Kampanii mają wzmocnić Keylor Navas oraz Tanguy Ndombele. Wszystko wskazuje na to, że te transfery są już kwestią czasu.

  • Ndombele i Navas bliscy dołączenia do Napoli
  • Obaj już w przyszłym tygodniu mogą trafić do Neapolu
  • Fabian Ruiz odejdzie z Kampanii i zasili PSG w ramach powiązanej transakcji z Keylorem Navasem

Napoli szuka kolejnych wzmocnień

Keylor Navas nie chciał być tylko zmiennikiem w zespole Paris Saint-Germain. Christophe Galtier postawił na Gigi Donnarummę, jako numer jeden, dlatego Kostarykanin musiał poszukać nowego klubu. O zainteresowaniu nim ze strony Napoli mówiło się już od pewnego czasu, jednak wcześniej brakowało konkretów.

Teraz jednak, jak podaje francuski L’Equipe, PSG i Napoli osiągnęło już porozumienie w sprawie tego transferu. Obecnie są jeszcze omawiane ostatnie szczegóły tej transakcji przed oficjalnym potwierdzeniem. Kostarykanin zostanie wypożyczony na jeden sezon. Navas jest zadowolony z takiej możliwości, a w Neapolu stanie się pierwszym bramkarzem i w spokoju będzie mógł przygotować się do zbliżającego się mundialu w Katarze.

Z kolei Fabrizio Romano potwierdza wcześniejsze informacje i donosi, że Napoli finalizuje także rozmowy z Tottenhamem w sprawie sprowadzenia Tanguya Ndombele. Oba kluby dogadały się już w kontekście wypożyczenia na jeden sezon z możliwością wykupu po zakończeniu rozgrywek. Obecnie włoski klub ustala ostatnie szczegóły indywidualnego kontraktu zawodnika.

Włoski dziennikarz potwierdza również doniesienia L’Equipe w temacie transferu Keylora Navasa z PSG do Napoli i dodaje, że po pomyślnym zakończeniu tych rozmów w przeciwną stronę powędruje Fabian Ruiz.

Zobacz również: Inzaghi: to jedyny pozytyw

Komentarze