Zieliński z wysokimi ocenami od włoskich dziennikarzy

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński fot. Grzegorz Wajda

Piotr Zieliński w niedzielnym starciu przeciwko Genoi CFC zaliczył bardzo dobry występ w szeregach SSC Napoli. Reprezentant Polski zdobył bramkę i asystę, co skutkowało tym, że polski pomocnik otrzymał wysokie noty za grę od włoskich dziennikarzy.

Czytaj dalej…

Piotr Zieliński przez serwis CalcioMercato.com został oceniony na “7”. Z kolei TuttoMercatoWeb oceniło występ reprezentanta Polski na “7,5”. Warto podkreślić, że “10” to klasa światowa.

Lepszą notę od Polaka otrzymał tylko Hirving Lozano, który swój występ okrasił dwoma trafieniami. Najpopularniejszy włoski dziennik sportowy we Włoszech La Gazzetta dello Sport również ocenił występ “Ziela” na “7”.

Zieliński trafił do teamu z Kampanii latem 2016 roku z Udinese Calcio. Z kolei w ostatnim dniu sierpnia tego roku Zieliński przedłużył swój kontrakt z Napoli, który obowiązuje już do końca czerwca 2024 roku.

Środkowy pomocnik w szeregach teamu z Neapolu zaliczył jak na razie 194 spotkania, w których strzelił 23 gole, notując również 16 asyst. Rynkowa wartość Zielińskiego szacowana jest na 35 milionów euro.

Gol Zielińskiego w meczu przeciwko Genoi

Komentarze