Napoli zdobędzie mistrzostwo? Dumanowski i Guziak w CalcioCast #4

CalcioCast
CalcioCast PressFocus

Za nami druga kolejka nowego sezonu Serie A. Tym razem rywalizacja nie obfitowała w bramki, jak to miało miejsce przed tygodniem. Nie brakuje jednak ciekawych tematów. Komentatorzy Eleven Sports Piotr Dumanowski i Dominik Guziak zapraszają na kolejny odcinek CalcioCast!

Komentarze

Comments 5 comments

Panowie Milik w Juventusie? Bardzo głębokie uzupełnienie kadry Juve. Milik od kilku sezonów to żaden napastnik. W OM co nowy trener to pierwsze co robił to ściągał nowego napastnika.
W Juventusie będzie notorycznym zmiennikiem Vlahovica (będzie grał 5-20 min.). Z tym, że Milik jako zmiennik to nie jest dobra opcja, ponieważ on nie szarpnie, nie zrobi przewagi, nie zrobi różnicy, itd.
Milik po kontuzjach nabrał masy, ma zwrotność okrętu, jest raczej stójkowym nadającym się bardziej na stróża w supermarkecie.
.
Kvara robi wrażenie ale będzie mu trudniej, ponieważ będzie bardziej pilnowany, otaczany opieką obrońców, itd. No chyba, że jednak jest/będzie świetny i to udźwignie, będzie się rozwijał, nabierał doświadczenia.
Oglądając Gruzina wypada życzyć zdrowia, a z resztą sobie poradzi, ponieważ jego talent pochodzi od Boga.
.
Panowie 2 kolejka, a Wy o faworytach do Scudetto? Proszę Was. Dajcie spokój.

Arkadiusz Milik. Piłkarz, który owładnął psychiką nieJednego kibica… Przerażające nastawienie… Czysta żółć… Pan kibic… Ale co się dziwić skoro w tym kraju do tej pory znajdują się tacy, którzy nawet RL9 wyzywają od najgorszych.

Ronaldo w Neapolu? Kaczka dziennikarska czy może świat stanął na głowie i wszystkim wokół szczęki opadną? Jeszcze te warunki, kt przewijają się w doniesieniach dziennikarskich… To by zbudowało alternatywną rzeczywistość piłkarską. Tylko, że najlepsze jest to, że Man U i Ronaldo jest stać na taki ruch…

Arkadiusz Milik w reprezentacji Polski w ostatnich latach…
2022 – 0 goli
2021 – 1 gol (Andora)
2020 – 1 gol (Finlandia rezerwy)
2019 – 1 gol (Macedonia)
2018 – 1 gol (Portugalia z karnego)
2017 – 1 gol (Kazachstan)
2016 – 1 gol (Irlandia Płn.)
Te liczby predysponują ww. do parodii napastnika na poziomie reprezentacyjnym. 😀