Napoli o krok od porozumienia ws. przedłużenia umowy z gwiazdą

Chwicza Kwaracchelia
Chwicza Kwaracchelia Pressfocus

Jedną z najistotniejszych kwestii do rozwiązania w najbliższym czasie dla zarządu Napoli jest zabezpieczenie przyszłości Chwiczy Kwaracchelii. Daniele Longo przekazał, że zawodnik jest bliski porozumienia z klubem w kwestii nowej umowy. 

  • W przeciągu roku Chwicza Kwaracchelia stał się jednym z najważniejszych zawodników Napoli
  • Klub rozpoczął już dawno temu prace nad ulepszeniem kontraktu Gruzina
  • W najbliższych dniach skrzydłowy ma podpisać nową umowę na lepszych finansowo warunkach

Chwicza Kwaracchelia zwiąże się z Napoli na dłużej

Podpisując kontrakt z Chwiczą Kwaracchelią prawdopodobnie nikt z zarządu Napoli nie wyobrażał sobie nawet, że w przeciągu jednego sezonu reprezentant Gruzji stanie się jedną z gwiazd Serie A. Dlatego też umowa zawodnika nawet względem jego kolegów z zespołu prezentuje się dość ubogo. 

Momentalnie po skrzydłowego zaczęło do Napoli zgłaszać się wiele zainteresowanych klubów. Błękitni wiążą ogromne nadzieje z 22-latkiem, dlatego postanowili jak najszybciej ulepszyć jego kontrakt, a w szczególności zarobki piłkarza.

Daniele Longo przekazał, że nowy kontrakt zawodnika ma obowiązywać do końca czerwca 2028 roku, a w zapisie znajdzie się również opcja przedłużenia go o rok. Podwojone zostaną zarobki Gruzina, wynoszące obecnie 1.3 miliona euro za sezon. Według dziennikarza zawodnik zaakceptuje wkrótce propozycję.

Sprawdź: Napoli wypożyczyło nowo sprowadzonego zawodnika do Empoli

Komentarze