Napoli zaniepokojone zdrowiem Zielińskiego

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński fot. PressFocus

Piotr Zieliński we wtorkowym meczu reprezentacji Polski przeciwko Szwecji zdobył bramkę na 2:0. Pomocnik SSC Napoli nie dokończył jednak zawodów. Istnieje podejrzenie, że zawodnik doznał kontuzji uda, co niepokoi kibiców Azzurrich.

• Piotr Zieliński golem na 2:0 dla reprezentacji Polski we wtorkowym starciu ze Szwecją zgasił światło rywalom
  • Niepokojące wieści pojawiły się w kontekście stanu zdrowia zawodnika
  • Serwis Football Italia zasugerował, że 27-latek mógł doznać kontuzji uda

Zieliński przegapi mecz z Atalantą?

Piotr Zieliński zaliczył dwie różne połowy we wtorkowym meczu drużyny narodowej. Kluczowy zawodnik reprezentacji Polski zaliczył słabą pierwszą połowę, ale odżył pod zmianę stron. 27-latek nie rozegrał jednak spotkania przeciwko Skandynawom w pełnym wymiarze czasowym.

Dziennikarze Football Italia zwrócili uwagę na to, że Zieliński w momencie, gdy opuszczał boisko, to łapał się za udo, co natychmiast zrodziło spekulacje związane z urazem u zawodnika. Reprezentant Polski prawdopodobnie tuż po pojawieniu się w klubie po powrocie z kadry uda się na badania lekarskie.

SSC Napoli liczy się w trakcie trwającej kampanii w walce o mistrzostwo Serie A. Azzurri tracą aktualnie trzy punkty do lidera rozgrywek Milanu.

Zieliński w tym sezonie wystąpił łącznie w 35 spotkaniach, licząc wszystkie rozgrywki. Zdobył w nich siedem bramek. Okazję na poprawienie tego bilansu piłkarz będzie miał już w niedzielę, gdy Napoli zmierzą się z Atalantą w lidze włoskiej.