Napoli zaczęło działać ws. transferu Bogi?

Piłkarze Napoli
Piłkarze Napoli fot. Grzegorz Wajda

Nie od dzisiaj wiadomo, że SSC Napoli wyraża zainteresowanie zawodnikiem US Sassuolo w osobie Jeremiego Bogi. TuttoMercatoWeb podało, że klub z Kampanii zaoferował za zawodnika 25 milionów euro. Oczekiwania sterników Neroverdich są jednak nieco większe.

Czytaj dalej…

Sassuolo za urodzonego w Marsylii piłkarza oczekuje podobno 40 milionów euro, co sprawia, że ostatnia propozycja sterników triumfatora ostatniej edycji Pucharu Włoch została odrzucona. Przypomnijmy, że Boga broni barw Zielono-czarnych od lipca 2018 roku.

Chętnych na dryblera z Marsylii nie brakuje

Iworyjski zawodnik trafił do teamu z regionu Emilia-Romania z Chelsea. 23-latek w szeregach Sassuolo zaliczył łącznie 62 występy.

W ostatniej kampanii Boga zdobył 11 bramek, notując też cztery asysty w 34 meczach Serie A. Taki stan rzeczy sprawił, że po piłkarza ustawiła się kolejka chętnych.

W piłkarskim CV zawodnika oprócz Sassuolo i Napoli figurują też takie kluby jak: Birmingham, Granada, czy Stade Rennes. Boga ma też na swoim koncie jeden występ w reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej.

Komentarze