Napoli z oficjalną ofertą za Raspadoriego

Giacomo Raspadori
Giacomo Raspadori PressFocus

W piątek doszło do spotkania Napoli z Sassuolo w sprawie transferu Giacomo Raspadoriego. Azzurri złożyli oficjalną ofertę kupna napastnika, jednak ich propozycja znacznie odbiega od oczekiwań neroverdich.

  • Napoli złożyło Sassuolo oficjalną ofertę kupna Raspadoriego
  • Azzurri zaoferowali tylko 30 mln euro, gdy neroverdi oczekują 10 mln więcej
  • W grze o napastnika pozostaje także Juventus

Juventus i Napoli walczą o napastnika Sassuolo

Raspadori ma kontrakt do czerwca 2024 roku i nie ma zamiaru podpisywać nowej umowy ze swoim rodzinnym klubem, w którym spędził dotychczas całą karierę. Ma ambicje, by grać w Lidze Mistrzów, dlatego chętnie dołączyłby do topowego klubu z Serie A.

Według Sky Sport podczas spotkania Napoli złożyło oficjalną ofertę wartą 30 mln euro, podczas gdy Sassuolo oczekuje przynajmniej 40 mln euro. W grze cały czas pozostaje także Juventus, który bacznie przygląda się sytuacji.

Neroverdi uważają, że ​​Raspadori jest wart tyle samo, co Gianluca Scamacca, który w zeszłym miesiącu został sprzedany do West Ham United za 36 mln euro plus 6 mln euro w bonusach. Dodatkowo Sassuolo zapewniło sobie dziesięć procent od przyszłej sprzedaży.

Zespół z Emilia Romania jest gotów sprzedać swojego znakomitego napastnika, ale władze Sassuolo od samego początku powtarzają, że im się nie spieszy i chcą to zrobić na własnych warunkach. Media przewidują, że saga z udziałem Raspadoriego może potrwać nawet do ostatnich dni okienka transferowego.

Zobacz również: Juventus dogadany ze skrzydłowym, na przeszkodzie stoi Eintracht

Komentarze

Comments 2 comments